LiveWire®

Popis

Přichází zcela nový LiveWire™, první motocykl na elektrický pohon v historii H-D. Tento výkonný stroj sršící energií spojuje výrazný design a špičkovou technologii, aby ti navodil zenové rozechvění rychlostí blesku.

Se svým agresivním vzhledem a hbitou plynovou rukojetí ti tento nový motocykl Harley-Davidson® nabídne elektrizující zážitek. V kombinaci s výkonným předním i zadním odpružením SHOWA®, pneumatikami H-D®/Michelin® Scorcher® Sport a brzdami Brembo® Monoblock s protiblokovacím systémem ABS s možností aktivace i v náklonu v zatáčce a kontrolou trakce je LiveWire™ mrštným strojem do městských ulic – a na jedno nabití tě povozí přes 152 kilometrů*.

Elegantní dotykový displej a služba H-D™ Connect** ti zajistí pohodlí, klid a konektivitu. Umožní ti připojit se k motocyklu na dálku pomocí mobilního telefonu a sledovat nejdůležitější údaje, jako je stav nabití baterie a tlak v pneumatikách. Můžeš si také zapnout bezpečnostní výstrahy pro případ krádeže motocyklu nebo neoprávněné manipulace.

ROZMĚRY

Délka: 2135mm
Výška sedla: 780mm
Objem palivové nádrže: 0l
Suchá hmotnost: 249kg

Hnací jednotka

Motor: Revelation®
Zdvihový objem: 0cc
Točivý moment motoru: 116 Nm

Kola / Pneumatiky

Přední část: Black, Split 5-Spoke Cast Aluminum
Zadní část: Black, Split 5-Spoke Cast Aluminum

Volitelné barvy

Vivid Black 0 €
Yellow Fuse 0 €
Orange Fuse 0 €