HERITAGE CLASSIC 114

Popis

Motocykl Heritage Classic vznikl jako nostalgická připomínka slávy chromovaných strojů padesátých let. Podívej se na nový model a uvidíš stejnou myšlenku. Stále se zde odráží historie, nyní je však oblečená v temném stylu s moderním výrazem a nejlepšími jízdními vlastnostmi na úrovni dnešní doby. V srdci stroje je umístěn temně černý motor Milwaukee-Eight® V-Twin. Novinka nabídne také sníženou hmotnost, skvělou akceleraci a plynulou jízdu úplně nového motocyklu Softail®. Čelní štít a pevné brašny rád využiješ při cestování. Všechny tyto nové vlastnosti slibují skvělé svezení a vzhled, který sklidí spoustu obdivu v každém městě, kterým budeš projíždět.

V nabídce ve dvou verzích se zdvihovým objemem 1750 nebo 1870 ccm.

Motocykl Heritage Classic s touringovými doplňky. Originální příslušenství Harley-Davidson® poskytuje neomezené možnosti, jak si přizpůsobit vzhled i funkce motocyklu. Tak jako u tohoto modelu, který je vybavený na dlouhé cesty.

ROZMĚRY

Délka:2415mm
Výška sedla:680mm
Objem palivové nádrže:18.9l
Suchá hmotnost:316kg

Hnací jednotka

Motor:Milwaukee-Eight™ 114
Zdvihový objem:1868cc
Točivý moment motoru:155Nm / 3000rpm

Kola / Pneumatiky

Přední část:Gloss Black, Steel Laced
Zadní část:Gloss Black, Steel Laced

Volitelné barvy

Industrial Gray Denim / Black Denim,  Legend Blue / Vivid Black,  Olive Gold / Black Tempest,  Red Iron Denim,  Silver Fortune,  Twisted Cherry,  Vivid Black