Custom BikesPříběh motocyklu :

WOJTOCYKL :  Motocykl ve stylu kalifornských Exile cycles. Původně se jednalo o Softail Custom 1996. Přední vidlice je prodloužená oproti standardu a krk řízení byl ponechán čímž celá motorka působí nahrbeným dojmem a je zvýšená. Zadní blatník je samonosné konstrukce. Nádrž pochází ze Sportsteru stejně jako přední světlo. Na nádrži a na zadním blatníku se usadila ...Příběh motocyklu :

F4U: Mechanik Ondra Odehnal je blázen do letadel a jedním z jeho nejoblíbenějších je F4U CORSAIR, který létal v korejské válce ve službách NAVY. Když dostal Ondra možnost postavit motocykl podle sebe, rozhodl se postavit motocykl jako poctu zmíněnému slavnému letounu. Základem posloužil Harley-Davidson Sportster 883 R, který byl již hodně opotřeben a místy i poškozen. Celá stavba je založena ...Příběh motocyklu :

BadBull : Motocykl v moderním sportovním stylu. Brutální design spojený s nejnovějšími technologiemi v moderním strohém pojetí. Stroj vychází z konstrukce V-Rod. Motocykl byl od základu změněn a z původního V-Roda zůstal pouze motor a rám, jinak bylo vše změněno. Kapotáž motocyklu rovněž není sériová, ale je z regálů Thunder Bike, který byl nalakován do matného ...Příběh motocyklu :

„48“ RADIO : Old school v moderním pojetí. Motocykl vychází z Harley-Davidson Sportster 48 ze kterého byl zachován původní vzhled a byly podtrženy retro prvky jako třeba pneumatiky s bílým bokem odpružené sedlo atd. Konstrukce a geometrie je zachována podle továrního motocyklu. Na motocyklu jsou použity díly a doplňky výhradně od Harley-Davidson. Tento motocykl evokuje 50´ léta s použitím ...Příběh motocyklu :

Black Muscle : Stroj je ponechán v základu až na zadní partii a výfuky a kola. Zadní část je oproti originálu výrazně rozšířena a je zde použito zadní kolo o šíři 280 mm. Samotná kola jsou ze sortimentu společnosti RevTech s kterými korespondují i brzdové kotouče. Byly sníženy zadní tlumiče Progresiv Suspension a motocykl byl osazen otevřenými výfuky TAB Performance. Celý ...Příběh motocyklu :

Orange Black Fat Boy : Decentní úprava motocyklu se zachováním klasických tvarů. Stavba vychází z modelu Fat Boy. Je zde podtržena jednoduchost a funkčnost. Motocykl je strohý a drží se továrních tvarů. Díly které byly použity jsou v drtivé většině Harley-Davidson. Výfuky jsou od společnosti VANCE HINES, které se nedají přeslechnout a podtrhují celkový dojem z motocyklu. Sání ...Příběh motocyklu :

Orange Chrom Sportster : Motocykl sestavený výhradně z doplňků Harley-Davidson kolekce Will G. Skull. Motor byl osazen sáním Screami´n Eagle Heavybrether a výfuky VanceHines Short Shot. Díky těmto komponentům a profesionálnímu doladění motoru, tento motocykl skvěle funguje a výborně vypadá. Stroj je klasický Sportster a nebyla ani snaha vydávat ho za jiný stroj jiné kategorie. Jsou zde přiznány všechny ...Příběh motocyklu :

Shark : 
Jedinečný projekt motocyklu na základě klasického továrního Softail Springer. Motocykl prošel mnoha podobami a tato která je na fotografiích je finální. Původně se jednalo o úplně sériový Softail Springer, který byl důkladně upraven.Motocykl má ponechané charakteristické znaky Harley-Davidson Softail Springer, které jsou zdokonaleny o upravené díly. Posed jezdce je velmi pohodlný ...Příběh motocyklu :

Sporty89 : 
Sportster z roku 1989 což byla poslední řada s 4 stupňovou převodovkou. Motocykl byl původně ve velmi použitém stavu a víceméně neupraven. Majitelem Sportyho je Dan ( Service manager ) který si motocykl i sám upravil do současné podoby. Rám a motor po technické stránce zůstali původní. Motor byl pouze opískován a byl nově nastříkán šedivou motorovou barvou. Rám dostal nižší zadní tlumiče ...Příběh motocyklu :

Rock'n'Roll72 : Tento motocykl je výhradním Custom projektem H-D Šalamounka bikes. Byl upraven okamžitě po tom co byl přivezen a ještě neměl žádného majitele. Byl to jednoduše dobrý nápad, upravit motorku z továrny, aniž by si kdokoliv diktoval jak má motocykl vypadat. Mechanik Ondra dostal naprosto volnou ruku a mohl nechat pracovat svojí fantazii bez omezení. Jediný požadavek bylo použít maximum dílů ...Příběh motocyklu :

SHDB02: Nápadů, jak pojmout tento motocykl bylo na začátku mnoho, ale nakonec zvítězila varianta připodobnit motocykl letounu z 2. světové války. Základ pro motocykl posloužil Harley-Davidson Softail Deuce 2001. Prvně byl motocykl představen na výstavě Bohemia Custom 2013 v Praze. Další představení proběhlo na EuroBike Festu na Mušově, kde motocykl vyhrál 2. místo. Motor je sériový Twin Cam 88B, v černém ...Příběh motocyklu :

Smrtihlav: Těžko se poznává, že se jedná o Harley-Davidson Night Train z roku 2007. Z původního motocyklu zbyl pouze motor, převodovka a část rámu kolem motoru. Zbytek byl předělán, převařen a nebo byl nahrazen jinými komponenty. Volba padla na softailové provedení rámu. Velký sklon rámu byl ale podmínkou, takže se původní rám nařízl, naohýbal a opět dovařil do požadovaného sklonu přední ...Příběh motocyklu :

Springer Custom: Původně se jednalo o motocykl Harley-Davidson Softail Fat Boy z roku 2006 . Z původního motocyklu zbyl pouze motor, převodovka a rám. Zbytek byl předělán a nebo byl nahrazen jinými komponenty. Rám zůstal v provední Softail, jen s rozšířením pro zadní kolo o šířce 240mm a s uřízlími držáky zadního blatníku. Přední vidlice byla zvolena v provední Springer, ...Příběh motocyklu :

Sport Glide: Harley-Davidson Softail Sport Glide z roku 2020 byl přestavěn hned po vybalení z krabice. Motor Milwaukee-Eight o obsahu 1750ccm zůstal nezměněn, jen je celý laděný do černé lesklé barvy a je doplněn o otevřené sání Screamin Eagle. Motocykl prošel hlavně vizuální proměnou. Jeden z největších designových prvků motocyklu jsou šroubovaná kola od Německé firmy Thunderbike i s kotouči, ...