RUSH/CTY STEP-THRU

Popis

Všestranná jízda kamkoli budete chtít. RUSH/CTY STEP-THRU je prémiové elektrokolo nabité funkcemi a výjimečným stylem. Stupňovitý rám usnadňuje nástup do sedla bez švihu nohou vysoko nad sedadlo a zastavení na kole přes nohu-což je pro některé jezdce zásadní funkce dojíždění do města.

MOTOR
Lehký, uprostřed uložený motor Brose S MAG je vybaven bezkartáčovým vnitřním rotorem a produkuje točivý moment 90 Nm/66 ft. Lb. kopce.

ŘEMEN
Řemenový pohon Gates ™ z uhlíkových vláken je plynulý, tichý a nevyžaduje údržbu; nevyžaduje žádné časté mazání ani seřizování tradičního systému řetězového pohonu.

PŘEVODOVKA
Plně uzavřená, bezúdržbová inteligentní automatická převodovka Enviolo AUTOMATiQ je elektronicky řízený zadní náboj CVT (Constantine Variable Transmission), který automaticky upravuje převodový poměr tak, aby si řidič udržel optimální, přizpůsobenou kadenci šlapání při změně terénu nebo rychlosti.

BATERIE
RUSH/CTY STEP-THRU je vybaven integrovanou lithium-iontovou baterií 529 Wh, kterou lze rychle vyjmout z rámu bez použití nářadí. Baterie se uzamkne v rámu pro lepší zabezpečení.

NABÍJENÍ
Lithium-iontovou baterii lze nabíjet na kole prostřednictvím nabíjecího portu umístěného na spodní rámové trubce nebo ji lze snadno vyjmout pro nabíjení mimo kolo. Doby nabíjení jsou následující: 0-100% = 4,75 hodiny; 0-75% = 2,6 hodin.

Maximální asistenční rychlost 25 km / h

Velikosti rámu S M L XL

lze koupit na našem eshopu

ROZMĚRY

Délka: 0mm
Výška sedla: 0mm
Objem palivové nádrže: 0l
Suchá hmotnost: 27kg

Hnací jednotka

Motor: Brose S Mag, středový pohon
Zdvihový objem: 0cc
Točivý moment motoru: 90

Kola / Pneumatiky

Přední část: 27,5 x 35 mm slitinové ráfky a paprsky z nerezové oceli Sapim
Zadní část: 27,5 x 35 mm slitinové ráfky a paprsky z nerezové oceli Sapim

Volitelné barvy

GLOSS MIDNIGHT BLACK/MATTE BLACK 136000 Kč
GLOSS WHITE/GILDED DENIM/MATTE BLACK 136000 Kč