CVO™ Pan America™

Popis

Rok 2024 přináší další prvenství pro model Pan America™. CVO™ Pan America™ je první customový motocykl Adventure Touring (ADV) z Milwaukee v této limitované sérii, který upoutá pozornost nápaditými barvami a grafikou k 25. výročí CVO.

Zavazadla

Tento robustní hliníkový kufr, navržený ve spolupráci se značkou SW-MOTECH™, odolá náročným podmínkám dobrodružné jízdy.

Adventure Taška

Tato odolná, nepromokavá taška pojme až 40 litrů potřeb pro adventure cesty a snadno se připevňuje a snímá z motocyklu.

Barvy & Kombinace

CVO Pan America vyniká oranžovou barvou Legendary Orange s metalízou Raven a stříbrnou barvou Atlas Silver na palivové nádrži a kapotáži. Palivovou nádrž zdobí stylizované logo „#1“ a na každé straně kufru je malá grafika CVO. Na horní části kapotáže a na konzole je grafika CVO 25th Anniversary.

Motor Revolution™ Max 1250

Kapalinou chlazená pohonná jednotka s výkonem 150 koní a mohutným zátahem je přesně vyladěná pro dokonalou ovladatelnost.

Převratné Odpružení

Systém semiaktivního odpružení dynamicky upravuje tlumení v závislosti na poloze odpružení, rychlosti, vertikálním zrychlení, úhlu náklonu a zatáčení, poloze plynu, brzdových impulsech a vybraném jízdním režimu.

Adaptivní Nastavení Výšky

Tento systém zajistí, že jezdec po snížení sedla po zastavení vždy s jistotou došlápne na zem. Zároveň za jízdy udržuje optimální výšku odpružení pomocí průběžné regulace předpětí.

Adaptivní Světlomet Daymaker™ Signature

Pokročilá technologie adaptivních světlometů Daymaker využívá inerciální měřicí jednotku (IMU) systému ABS ke sledování úhlu náklonu a automatickému promítání dodatečného světla do temných zákoutí silnice nebo stezky.

 

ROZMĚRY

Délka: 2345mm
Výška sedla: 850mm
Objem palivové nádrže: 21.2l
Suchá hmotnost: 284kg

Hnací jednotka

Motor: Revolution® Max 1250
Zdvihový objem: 1252cc
Točivý moment motoru: 129

Kola / Pneumatiky

Přední část: 120/70R19 60V
Zadní část: 170/60R17 72V

Volitelné barvy

Legendary Orange 28623 €