CVO™ Street Glide™

Popis

Kapotáž Batwing 

Ikonická kapotáž Batwing ožívá moderním tvarem s charakteristickou tváří, plně integrovaným LED osvětlením a větracím průduchem Splitstream. Díky využití simulací CFD (Computational Fluid Dynamics) nabízí model CVO Street Glide optimální aerodynamický výkon a pohodlí jezdce i v tomto novém, výrazném ztvárnění klasického designu.

Charakteristické LED Osvětlení

LED osvětlení, dokonale integrované do designu motocyklu, optimalizuje viditelnost, integruje směrovky a zvýrazňuje linie kapotáže Batwing. Výsledkem je charakteristický vzhled, který je okamžitě rozpoznatelný ve dne i v noci.

Mantis

Model CVO Street Glide je vybavený předním kolem 19” a zadním kolem 18” s kombinací výpletu a litého ráfku spolu se systémem monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS).

Rychlý Proud

Každý prvek nového designu modelu CVO Street Glide byl přepracován a vylepšen. Výsledkem je plynulý vizuální tok od předního blatníku až po zadní boční brašny.

Sedlové Brašny

Boční brašny navazují na odvážné a sportovní linie kapotáže a palivové nádrže. Nabízejí velkorysý prostor pro zavazadla a dotvářejí razantní výraz modelu CVO Street Glide.

Barvy & Lakování K 25. Výročí

V nabídce v přechodové barvě Copperhead s pruhy Warm-Shift nebo Legendary Orange s broušenými prvky Raven Metallic a Atlas Silver. Každá varianta je doplněna barevně sladěnými díly a příslušenstvím, grafikou CVO a gravírovaným znakem na konzole k 25. výročí CVO.

Motor Milwaukee-Eight™ VVT 121 V-Twin

Motor Milwaukee-Eight VVT 121 s kapalinou chlazenými hlavami válců, proměnným časováním ventilů (VVT) a novým řešením sání je pohonnou jednotkou s největším zdvihovým objemem, která kdy byla továrně instalována do motocyklu Harley-Davidson Touring. Větší zdvihový objem poskytuje vyšší výkon a točivý moment než motor Milwaukee-Eight 117, zatímco časování VVT rozšiřuje celkové pásmo výkonu a zlepšuje spotřebu paliva.

ROZMĚRY

Délka: 2410mm
Výška sedla: 711mm
Objem palivové nádrže: 22.7l
Suchá hmotnost: 363kg

Hnací jednotka

Motor: Milwaukee-Eight® VVT 121
Zdvihový objem: 1977cc
Točivý moment motoru: 189

Kola / Pneumatiky

Přední část: 130/60B19 M/C 61H
Zadní část: 180/55B18 M/C 80H

Volitelné barvy

Copperhead 47538 €
Legendary Orange 54798 €