MOSH/CTY

Popis

Dokonalé městské zábavné kolo! Model MOSH / CTY je elektrokolo s pedálovou podporou, které bylo vyvinuto pro dospělé, kteří udávají trendy a hledají způsob, jak se stylově a flexibilně pohybovat ve svém rychlém městském prostředí. Rychleji a dále, sám nebo s posádkou: Je rychlý, obratný a absolutně trhač!

MOTOR
Středový motor Brose S Mag generuje točivý moment 90 Nm a nabízí dostatečnou podporu výkonu, která umožňuje rychlý start z klidu a dává řidiči jistotu, že zdolá i náročné náklony.

ŘEMEN
Řemenový pohon Gates Carbon Drive běží hladce, tiše a je do značné míry bezúdržbový. Nevyžaduje žádné pravidelné mazání ani seřizování jako u konvenčního řetězového pohonu. Navíc se nikdy nemastí ani nešpiní.

PŘEVODOVKA
MOSH / CTY využívá jednorychlostní volnoběžný náboj pro nejpřímější spojení mezi jezdcem a silnicí.

BATERIE
MOSH / CTY je vybaven lithium-iontovou baterií 529 Wh, která je integrována do spodní části rámu a lze ji snadno vyjmout bez nářadí pro nabíjení mimo kolo. Baterie zapadne do rámu pro zvýšení bezpečnosti.

DOJEZD
Integrovaná, vyjímatelná lithium-iontová baterie 529 Wh nabízí skutečný dojezd 50 až 185 km, v závislosti na volbě jízdního režimu, terénu a vstupu pedálu poskytovaného řidičem.

DOBA NABÍJENÍ
Lithium-iontovou baterii lze nabíjet na kole pomocí nabíjecího konektoru na spodní trubce rámu nebo ji lze snadno vyjmout a nabíjet mimo kolo. Doby nabíjení jsou následující: 0-100% = 6,6 hodin; 0-75% = 3,5 hodiny.

Maximální asistenční rychlost 25 km / h

Velikosti rámu S, M, L, XL

lze koupit na našem eshopu

ROZMĚRY

Délka: 0mm
Výška sedla: 0mm
Objem palivové nádrže: 0l
Suchá hmotnost: 22kg

Hnací jednotka

Motor: Brose S Mag, středový pohon
Zdvihový objem: 0cc
Točivý moment motoru: 90

Kola / Pneumatiky

Přední část: 27,5 x 35 mm hliníkové ráfky a paprsky z nerezové oceli Sapim
Zadní část: 27,5 x 35 mm hliníkové ráfky a paprsky z nerezové oceli Sapim

Volitelné barvy

MATTE BLACK/GLOSS MIDNIGHT BLACK 105000 Kč
MATTE BLACK/GLOSS ROWDY BLUE 105000 Kč